Jdi na obsah Jdi na menu
 


Votvírák Milovice 2014 informace

12. 6. 2014

Festival Votvírák otevře brány festivalu v pátek 13. června ve 13 hod. Prodej vstupenek a páskování bude probíhat nejpozději od 12 hodin.
V sobotu 14. června otevíráme festivalový areál již ve 10 hod, kdy začíná též prodej lístků na pokladnách.

UPOZORNĚNÍ:
S ohledem na stavební práce probíhající v okolí letiště a stavební uzávěru okolního prostoru bude letos festivalové parkoviště a stanové město zpřístupněno pro návštěvníky festivalu až v pátek 13. června od 9 hodin.

Platí přísný zákaz vstupu, jakož i stanování a parkování na jiných pozemcích a prostorách stavby ( tedy všude mimo označený areál Festivalu Votvírák) - jedná se o soukromý pozemek, respektive stavbu. Rovněž je zakázán vstup na přilehlé objekty areálu letiště.

Stanové město i parkoviště slouží výhradně pro návštěvníky festivalu, vstup/vjezd do nich je možný pouze se zakoupenou vstupenkou.
Prostory stanového městečka a parkoviště jsou z bezpečnostních důvodů oddělené, auta do stanového městečka nesmějí.

Po celou dobu využívání služeb parkoviště i stanového města mají návštěvníci povinnost dodržovat provozní řád ( najdete jej zde níže v textu) a bezpečnostní, hygienické i požární předpisy. Zejména platí přísný zákaz jízdy pod vlivem alkoholu, rozdělávání či manipulace s otevřeným ohněm, pyrotechnikou či výbušninami. V celém prostoru parkoviště platí zákaz stanování, spaní v autech i mimo ně.

Prosíme o maximální úsilí při udržování pořádku, odpadky odhazujte do přistavených kontejnerů. U pořádkové služby je možno získat v omezeném množství pytlíky na odpad.

Parkování v okolí festivalu, ve městě a v přilehlých oblastech je zakázáno a bude policií postihováno. Rovněž se vystavujete nebezpečí odtažení vozidla.

 

 

Festival Votvírák

Seznam kapel klikni pro zvětšení

Mapa areálu:

Mapa arealu Votvírák 2014