Jdi na obsah Jdi na menu
 


Anketa o restauracích a barech

22. 9. 2009

Na konci roku 2011 bude anketa vyhodnocena a z uvedených podniků bude vybrán ten podnik, ve kterém vám nejvíc chutná pivo a kde je nejlepříjemnější obsluha. Vyjádřit se můžete ve spodní části této stránky. K vyjádření se nemusíte registrovat a prosím všechny zůčastněné, aby nepoužívali vulgarismů. Odpovídejte slušně, jak se sluší a patří. Vyjádřit se můžete ke všem restauracím a podnikům v Milovicích. Hlasování zdar !!!

Anonymní vyjádření a možnost hlasování pro každého.

Obrazek

 

BlueBoard.cz

DALŠÍ ANKETA

 

BlueBoard.cz

 

BlueBoard.cz

 

BlueBoard.cz

 

BlueBoard.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mladá, Piacenza názor

(Hodný strejda, 28. 5. 2012 18:49)

Koukal jsem na úroveň hospody Mladá. Hrůza. Hlavně co se týče obsluhy. Neochota, ušklíbání se otrávená, že musí někoho obsluhovat. Hrozný. Tak jsem tu hospodu měl rád. Navíc ty rozvrzané a zprohýbané stoly venku, žádné grilování nic. Takový krásný prostor.Radši jdu jinam. V Piacenze je sice dobrá obsluha, ale ta ani nezapne klimatizaci přesto, že tam je. Já ač jsem kuřák tak je tam ta místnost zahulena, až mi bylo naposledy zle. Navíc majitel se vůbec nestará, okolo pizzerie to vypadá hrozně a není tam nic pro děti. Na tý terase je to kolikrát taky vo držku, ty různá nerovnosti.

i jiné bary..

(woolite(cz), 22. 1. 2011 17:24)

Velmi slušná obsluha je i v baru Aurora a rád zajdu i na Sportbar.To je o obsluze,o návštěvnících se to pokaždé říci nedá..

Rstaurace RKDM

(Toník, 1. 11. 2010 10:12)

Do RKDM,chodím často.Mají to tam dost pěkné,ale personál se mi nelíbí.Koukají tam na Vás jako na vetřelce,ale pivo super.Tak jen doufám,že mě personál neodradí chodit na pivko,jako několik mích známích.

Picerie v Komenského

(Pavel, 25. 10. 2009 7:53)

Minule jsem tam byl poprvé a bál jsem se abych si sednul a na to že byl víkend tam bylo v celku prázdno. Pivo ač je krušovický je dobrý, picu jsem si tam ještě nedal, ale zkusim to příště. Teď jsem se přistěhoval. Obsluha je tam milá. Nekuřácký salónek je dobrej, ale je to tam takový chudý, možná by se tam hodilo pověsit nějaký obrázky. Rozesmál mě nápis o zrušeném dětském koutku, jelikož tam prý rodiče děti nechávají odložené:-))

Mladá

(Aleš, 22. 10. 2009 20:11)

Jo na Mladý jsou mladý děvčata:-)

Mladá

(Pepa, 24. 9. 2009 22:32)

Připadá mi, že v restauraci Mladá co je opravená, tak je nějakej votrávenej personál ? Jinak je to tam moc hezký.